Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Organizuojami strateginio planavimo mokymai darbo grupių nariams

2020 06 12

Rengiant Alytaus miesto strateginį plėtros planą iki 2030 metų, Alytaus miesto savivaldybė š. m. birželio 17-19 d. strateginio plano darbo grupių nariams organizuoja strateginio planavimo įvadinius mokymus. 
Įvadinių mokymų metu strateginio planavimo ekspertė Inga Steponavičienė pristatys strategijos kūrimo metodiką, supažindins su gerąja strateginių plėtros planų ir strategijų rengimo praktika, pristatant, kaip tokios strategijos kuriamos kituose miestuose ir valstybėse.

Inga Steponavičienė teigia, jog: „strateginio planavimo mokymai padeda suvienodinti darbo grupių narių turimą su strateginiu planavimu susijusią informaciją. Vieningas strateginio planavimo suvokimas padeda užtikrinti sklandesnį strateginio plėtros plano rengimą ir padeda lengviau priimti vieningus sprendimus“. 

Mokymų metu siekiama įgyti ir atnaujinti žinias apie strateginį valdymą bei susitarti dėl vieningo strateginio plano rengimo. Mokymai apims strateginio valdymo (sistemos, valdymo uždavinių, procesų, ciklų, strategijos formavimo modelių), į rezultatus orientuoto valdymo, strateginio planavimo Lietuvos viešajame sektoriuje, savivaldybių ilgalaikio planavimo temas. Taip pat – situacijos analizės bei plano rengimo iššūkių nagrinėjimą. 

Mokymų pabaigoje numatoma dalyvių diskusija.

SPP rengėjų informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-12