BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Neužstatykite vaikų išlaipinimo stotelių

2022 09 13

Prasidėjus rugsėjui prie daugelio miesto švietimo įstaigų rytais rikiuojasi automobiliai, kuriais vaikai atvežami prie mokyklos. Labai prašome vairuotojų atkreipti dėmesį į atitinkamus kelio ženklus, pažyminčius trumpalaikio sustojimo vietą ir šių gatvių atkarpų neužstatyti savo automobiliais. 

Atkreipkime dėmesį į nedidelį žalią ženklą ir raskime kitą vietą savo automobilio parkavimui. Juk žinome, kad palikti automobilį autobuso stotelėje nėra gero tono ženklas. Tad palikime laisvas ir tėvelių stoteles. 

Šio prašymo dažniau paragins laikytis ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai, kurie kartas nuo karto patikrins, ar tėvams aktualiu laikų šios stotelės nėra užstatomos kitų vairuotojų automobiliais. 

Dvi vaikų išlaipinimo stoteles šiais metais savo lėšomis prie Volungės ir Šaltinių progimnazijų įrengė ir miestui padovanojo bendrovė „Parama“. Prie Vidzgirio progimnazijos stotelė įrengta savivaldybės lėšomis. Jau anksčiau stotelės įrengtos prie „Sakalėlio“ ir Senamiesčio pradinių mokyklų, „Drevinuko“ mokyklos-darželio, Dzūkijos mokyklos ir Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos. 
Planuojama, kad tokios vaikų išlaipinimo stotelės bus įrengtos prie visų ugdymo įstaigų.  


Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-13