BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Naujieji akademiniai metai Kauno kolegijos Alytaus fakultete: šventė, rezultatai, perspektyvos

2025 09 03

Kauno kolegijos Alytaus fakultete naujieji akademiniai metai prasidėjo rugsėjo 2 d. iškilminga švente, kurioje dalyvavo garbingi svečiai, studentai bei visa fakulteto bendruomenė.

Renginio pradžioje sugiedotas studentų himnas „Gaudeamus igitur“ pakylėjo šventės nuotaiką, o sveikinimo žodžius tarė Kauno kolegijos direktorius dr. Andrius Brusokas, Alytaus miesto vicemerė Kristina Daugelevičienė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Giedrė Volungevičienė bei Alytaus fakulteto dekanas dr. Mindaugas Samuolaitis.

„Rugsėjo pirmoji mokykloje bei Mokslo ir žinių diena kolegijoje atrodo panašiai – sąsiuviniai, rašikliai, užduotys… Tačiau mokyklos nesirinkote, o aukštąjį mokslą pasirinkote patys, todėl žvelkite į tai atsakingai. Linkiu sėkmės studentams, kantrybės dėstytojams ir nuoširdžiai dėkoju administracijai“, – sakė vicemerė K. Daugelevičienė. 

Šventinę atmosferą dar labiau sustiprino Alytaus muzikos mokyklos akordeonininkų – Rapolo Lastausko, Justo Sarpaliaus ir Adomo Laučio (mokytoja Rūta Vaičaitienė) pasirodymas, sulaukęs gausių aplodismentų. Sveikinimo žodį Bendrosios praktikos slaugos trečio kurso studentė Austėja Stabingytė, aktyviai dalyvaujanti akademinėje ir bendruomeninėje veikloje. Savo kalba ji kvietė studentus naudotis visomis galimybėmis, kuo aktyviau įsitraukti į studentiškas veiklas.

Šiemet Alytaus fakultetas priėmė gausų pirmakursių būrį – studentai pradėjo studijas net aštuoniose programose. 

Daugiausia pirmo kurso studentų pritraukė Bendrosios praktikos slaugos, Socialinio darbo ir Ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo studijų programos, taip pat populiarumo sulaukė Organizacijų vadybos, Kibernetinių sistemų ir saugos bei Statinių inžinerinių sistemų studijos. Šie rezultatai rodo, kad studijos Alytuje Kauno kolegijoje tampa vis patrauklesnės ir atliepia tiek regiono, tiek visos Lietuvos poreikius.
Kauno kolegijos Alytaus fakulteto 2025–2026 mokslo metų pradžia – tai simbiozė tarp tradicijos ir inovacijų, kasdienybės ir šventės, akademinės atsakomybės ir regioninio įsipareigojimo. Čia puoselėjama aplinka, grindžiama kultūra, žinių dalijimusi, kūryba ir technologiniu mąstymu.

Sveikiname pirmakursius, visus Kauno kolegijos Alytaus fakulteto studentus ir bendruomenę su naujais mokslo metais!

Kauno kolegijos Alytaus fakulteto informacija
 

Įvertinti naujieną



Balsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2025-09-03