BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Moksleiviai supažindinami su šiuolaikine penkiakove

2022 09 08

Šv. Benedikto gimnazijoje, Vidzgirio progimnazijoje ir „Sakalėlio“ pradinėje mokykloje apsilankęs Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos generalinis sekretorius, sportininko karjerą šiemet baigęs Justinas Kinderis ir treneris Dalius Strazdas moksleivius supažindino su šiuolaikinės penkiakovės sportu bei sportininkų pasiekimais, o susidomėjusius kvieti pasirinkti  šio penkias sporto šakas apimančio sporto treniruotes. 

Pasak su Alytaus miesto savivaldybės direktoriaus pavaduotoju Giedriumi Griškevičiumi susitikusio federacijos prezidento J. Kinderio, jau kitą savaitę, federacijai ir savivaldybei galutinai suderinus bendradarbiavimo klausimus, galėtų prasidėti penkiakovės sporto grupių formavimas, tariamasi dėl treniruočių bazės.  

Šiuolaikinė penkiakovė – olimpinė sporto šaka, jungianti penkias rungtis – plaukimą, bėgimą, fechtavimą, jojimą ir šaudymą lazeriniu pistoletu. 

Alytuje renkamos 8-14 metų amžiaus vaikų grupės. Pasak J. Kinderio, mažieji savo kelią šiuolaikinėje penkiakovėje pradeda nuo plaukimo, bėgimo ir šaudymo treniruočių. 

„Būtų puiku, jei vaikai nuo 12 metų jau turėtų plaukimo pagrindus. Susipažinus su šiomis rungtimis,  bus mokoma ir fechtavimo pagrindų“, - sakė sportininkas. 

Susidomėjusieji gali kreiptis į trenerį Dalių Strazdą tel.: +370 686 49757


Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-08