Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Susipažinkite su slapukų politika.
Lietuvos U18 merginų tinklinio rinktinė užbaigė trečiąją pasiruošimo stovyklą Alytuje, kuri vyko birželio 16–19 dienomis Alytaus sporto centrui priklausančiame Tinklinio sporto centre. Šis etapas buvo vienas iš paskutinių akcentų prieš artėjančias svarbiausias metų varžybas.
Alytuje sportininkės intensyviai dirbo ties technikos ir taktikos elementais, tobulino komandinį žaidimą, gynybos organizavimą bei greitą sprendimų priėmimą rungtynių situacijose. Taip pat daug dėmesio skirta fiziniam pasirengimui ir tarpusavio ryšio stiprinimui aikštelėje.
Po stovyklos Alytuje rinktinė birželio 22 d. persikėlė į Šiaulius, kur pradėjo paskutinį pasiruošimo etapą prieš Europos U18 merginų tinklinio čempionatą, kuris vyks liepos 1–12 dienomis. Šis laikotarpis Šiauliuose skirtas galutiniam sudėties sutvirtinimui, žaidimo derinių šlifavimui bei pasiruošimui aukščiausio lygio tarptautinei konkurencijai.
Lietuvos tinklinio federacijos atstovai įteikė padėką Alytaus sporto centrui už puikias treniruočių sąlygas, profesionalų rūpestį ir sudarytą galimybę Lietuvos U18 rinktinei kokybiškai ruoštis svarbiausiam sezono startui.
Nuotraukos: Goda Liaudanskienė