BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos atstovų pasiūlymai išgirsti ir bus svarstomi

2023 10 20

Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, vicemerė Jurgita Šukevičienė ir Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininko pavaduotoja Rimantė Adomaitienė susitiko su Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Alytaus miesto susivienijimo atstovais.

Susitikime profesinės sąjungos atstovai miesto vadovams pristatė masinio pedagogų streiko metu tarp Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir keturių profesinių sąjungų pasiektus susitarimus. 

Šie susitarimai susiję su galimybe  mažinti savivaldybėms skirtas mokymo lėšas per didelėms klasėms, viešojo transporto  paslaugų  ir kanceliarinių išlaidų kompensavimu pedagogams, įtraukiojo ugdymo finansavimu 2024 m. ir kt.   

Miesto vadovai išklausė Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Alytaus miesto susivienijimo atstovų reikalavimus.

„Pateikti profsąjungos siūlymai bus įvertinti ir apsvarstyti, o jų įgyvendinimas  priklausys nuo planuojamo 2024 m. biudžeto galimybių“, – po susitikimo su profsąjungos atstovais sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

Šiuo metu Alytaus miesto savivaldybės administracija rengia 2024 m. biudžeto projektą. Ruošiant jį, stengiamasi atsižvelgti ne tik į švietimo, bet ir kitų miestui ne mažiau svarbių sričių – infrastruktūros, sveikatos, socialinės paramos, statybos, kultūros, sporto ir kt. poreikius. Kokia biudžeto dalis atiteks kiekvienai iš išvardytų sričių, paaiškės kitų metų pradžioje, Alytaus miesto savivaldybės tarybai patvirtinus 2024 m. biudžetą. 

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-20