BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Lietuvos aerobinės gimnastikos vasaros čempionatas Jonavoje!

2026 06 22

Birželio 20 dieną Jonavoje vyko Lietuvos aerobinės gimnastikos vasaros čempionatas, kuriame dalyvavo įvairių amžiaus grupių sportininkai iš visos šalies. Varžybose taip pat dalyvavo Alytaus sporto centro aerobinės gimnastikos atstovės, treniruojamos trenerės Loretos Sabeckienės.

Mūsų sportininkės šiame čempionate pasirodė sėkmingai ir iškovojo prizines vietas skirtingose amžiaus grupėse bei rungtyse.

NLA lygoje jaunučių vieneto rungtyje 6 vietą užėmė Auksė Bernatavičiūtė. Jaunučių penketo rungtyje 2 vietą iškovojo Ana Janovskytė, Atėnė Vitkauskaitė, Eva Limantaitė, Aistė Vaitulevičiūtė ir Auksė Bernatavičiūtė.

Jaunių vieneto rungtyje 3 vietą pelnė Dija Kaminskaitė, o jaunimo vieneto rungtyje 5 vietą užėmė Lukrecija Zautraitė.

Sveikiname sportininkes ir jų trenerę su pasiektais rezultatais ir linkime gražios bei turiningos vasaros!

 

Įvertinti naujieną



Balsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2026-06-22