BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiame papuošti savo aplinką ir dalytis kalėdine nuotaika!

2023 11 30

Jau ne vienerius metus įsitikiname, kad alytiškiai geba labai kūrybingai ir išradingai papuošti savo namus, įmones, švietimo įstaigas ar kitas erdves. Tai įvertina ne tik šalia esantys kaimynai, bet ir Alytaus miesto savivaldybės sudaryta komisija, kuri ir šiemet vėl kviečia puoštis kalėdiniais akcentais ir kurti kalėdinę miesto nuotaiką.  

Šiemet kalėdinio aplinkos puošimo konkurso tema „Ledo stebuklas“. Tegul jūsų aplinkoje nestinga šviesių spalvų, rankų darbo žaisliukų, eglučių ar kitų šventinių akcentų, kurie sukurtų jaukią stebuklus primenančią aplinką.  

„Šventinio jaukumo mieste šiemet tikrai netruks – ne tik daugėja įvairiausių kalėdinių akcentų, bet ir įmonės, įstaigos, individualūs ir daugiabučiai namai dar neatėjus gruodžio mėnesiui po truputį šventiškai dabina savo aplinką. Kviečiame visus alytiškius pasekti šiuo gražiu pavyzdžiu  ir mieste kurti stebuklingas Kalėdas. Dirbti drauge visuomet smagiau, tad puošdami aplinką, į pagalbą pasikvieskite kolegas, kaimynus ar draugus. Būkite išradingi ir šventes pasitikite pasipuošę, o mes pažadame – jūsų pastangos neliks nepastebėtos. Išrinksime ir apdovanosime gražiausiai didžiausioms metų šventėms įvairias erdves papuošusius alytiškius ir įteiksime jiems savivaldybės prizus“, – puošti miestą didžiosioms metų šventėms alytiškius kviečia Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė. 

Kurkite įdomius ir išskirtinius akcentus šalia daugiabučių ar individualių namų, įmonių, įstaigų parduotuvių vitrinose ar pastatų fasaduose. Būkite kūrybingi – pradžiuginkite savo draugus, kaimynus, bendradarbius ar praeivius. 

Laukiame jūsų papuoštų erdvių nuotraukų iki gruodžio 18 dienos. Nuotraukas socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ žymėkite grotažymėmis #KalėdiškasAlytus ir #LedoStebuklas arba siųskite jas el. p. [email protected]

Ir, žinoma, kalėdiškai papuoštos aplinkos ieškosime ir mes. Gražiausiai papuoštą miesto erdvę Alytaus miesto savivaldybės „Facebook“ paskyroje išrinksite jūs, o komisija nominuos šių keturių kategorijų nugalėtojus: 

  • įmonės, įstaigos, organizacijos;
  • daugiabučių namų savininkų bendrijos;
  • individualūs gyvenamieji namai;
  • švietimo įstaigos.

Konkurso metu vertinsime jūsų kūrybiškumą, kaip įdomiai, jaukiai, puošniai ir estetiškai galite papuošti savo aplinką. Taip pat vertinsime išskirtinumą – ieškosime originalių puošimo idėjų ir, žinoma, nuoširdumą – įdėtą širdį į Kalėdų dvasios sukūrimą. Būkite aktyvūs!
Tegul jaukumas sujungia!

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-12-18