Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiame į diskusiją "Atvira Europa"

2022 09 13

2022 metų rugsėjo 16 dieną (penktadienį) 14 val. Alytaus jaunimo centre (Tvirtovės g. 3, Alytuje) vyks vieša diskusija "Atvira Europa" su interaktyviu forumo teatro spektakliu visuomenei „Būkim pažįstami“.
  
Šį kartą kviečiame padiskutuoti apie tai, kiek esame ir galime būti atviri – kitoms tautoms, kitoms kultūroms ar tiesiog kitaip atrodantiems žmonėms. Turbūt kiekvienas esame girdėję būtų ir nebūtų dalykų apie kitataučius. Dažnai mūsų nuomonę formuoja žiniasklaidos ir politikų skelbiamos bauginančios istorijos. Tačiau išties pažinti tarp mūsų gyvenančius kitokius žmones, turinčius savitą patirtį ir kultūrą, galime tik bendraudami.

O forumo teatras – tai teatras, kuriame gali dalyvauti visi; tai erdvė, kurioje žmonės vaidina, išreiškia įvairius jausmus, patiriamus išgyvenimus ir sunkumus; tai vieta, kurioje galima garsiai diskutuoti, išsakyti troškimus, kartu ieškoti būdų juos įgyvendinti.

Kviečiame į diskusiją su forumo teatru, kur išgirsime apie ES piliečių teises, daug kitų svarbių ir naudingų šia tema dalykų bei kartu ieškosime naujoviškų būdų didinti įvairovės supratimą ir tarpkultūrinį dialogą.

Renginio metu ne tik turėsite galimybę pamatyti forumo teatro spektaklį, išsakyti savo nuomonę apie tai, kas jame vyksta, bet ir patys kurti spektaklio eigą. 

Renginys nemokamas. Renginio trukmė - 2 val. Dalyvauti kviečiami visi norintys, tačiau būtina išankstinė registracija - https://forms.office.com/r/JhN2HREvCj 

Šis renginys – tai pusantrų metų trunkančio projekto „Būkim pažįstami“ dalis, kurį įgyvendina Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo 2014-2020 metų nacionalinės programos lėšų. 

Organizatorių informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-13