BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiame Alytaus miesto gyventojus ir svečius į dviračių žygį!

2024 06 10

Jau 17 metus AB mašinų gamykla „Astra LT“ kviečia alytiškius ir miesto svečius – didelius ir mažus – į birželio 16 d. (sekmadienį) vyksiantį šeimoms skirtą žygį „Šeima – mūsų stiprybė“. 

Koks žygio tikslas? Plėtoti aktyvų laisvalaikio praleidimą su šeima, propaguoti sveiką gyvenseną bei populiarinti dviračius kaip ekologinę transporto ir sporto priemonę. Pasak dviračių žygio sumanytojo Semiono Bondarevo, šio žygio tikslas – ne kas greičiau pasieks galutinį punktą, o pasigrožėti gamtos ir miesto vaizdais bei atrasti tas ilgalaikes vertybes, kurios sieja šeimą ir bendruomenę.

Programa:
9.00 val.–9.50 val. Dalyvių registracija, loterijos bilietų pildymas.
9.55 val. Renginio atidarymas.
10.00 val. Startas.
12.00 val. Apdovanojimai, loterija ir renginio uždarymas.

Žygyje gali dalyvauti visi pageidaujantieji: įvairaus amžiaus dviračių sporto mėgėjai ar tiesiog žmonės, kurie nori organizuotai praleisti laisvalaikį su dviračiu. 

Registracija: Dviračių žygio dalyvių registracija vyks renginio dieną starto vietoje nuo 9.00 iki 9.50 val. Registracijos metu dalyviai turės pasirašyti, kad už savo ir savo nepilnamečių vaikų (iki 18 m.) sveikatą ir saugumą žygio metu atsako patys.

Maršrutas: Žygio metu aplankysime pačias gražiausias Nemuno pakrantes. Startas – Alytus, Didžiosios Dailidės ežerėlio automobilių stovėjimo aikštelė, prie pėsčiųjų ir dviračių tako (A. Baranausko ir Daugų gatvių sankirtos). Finišas – Alytus, Didžiosios Dailidės pliažas. 

Saugumas: Renginio dalyviai privalo žinoti kelių eismo taisykles, laikytis saugos reikalavimų ir saugių atstumų, bei gerbti save ir šalia esančius. Dalyviai už savo ir savo nepilnamečių vaikų (iki 18 m.) saugumą žygio metu atsako patys! 

Apdovanojimas: Finišavusiųjų Didžiosios Dailidės pliaže lauks vaišės, loterija, apdovanojimai ir siurprizai. 

Pagrindinis organizatorius – AB „Astra LT“. Renginio partneriai: Alytaus miesto savivaldybė, Alytaus profesinio rengimo centras, UAB „Šventė jums“.


Pasitikime vasarą kartu, dviračiais atrasdami Alytaus miesto ir gamtos grožį!

Kontaktinis tel. +370 620 24 304.

Organizatorių informacija

AB „Astra LT“ dviračių žygio „Šeima – mūsų stiprybė 2024“ nuostatai

Trasos schema
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-15