Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kvalifikacinė stovykla Lietuvos muzikos mokytojams

2022 08 22

Alytaus rajone Alovės kaime esančioje „Genutės sodyboje“ 2022 m. rugpjūčio 16-18 d. vyko Lietuvos muzikos mokytojų kvalifikacinė stovykla „Vasara su muzika 6“, kurią organizavo kompozitorė - pedagogė Indra Mažuikaitė - Kubiliūnienė.

 Stovykloje dalyvavo keturios kompozitorės, kurios supažindino su savo naujausia kūryba. Tris dienas skambėjo ukulėlių, varpelių, skambančių lazdų garsai. Lietuvos muzikos mokytojai ne tik dirbo, bet ir turėjo galimybę susipažinti su žymiausiomis Alytaus istorinėmis ir kultūrinėmis vietomis. Pirmą kartą aukščiausias Lietuvos pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas skambėjo nuo 43 profesionalių muzikos mokytojų balsų. Viešnios buvo maloniai nustebintos Alytaus miesto himną grojančiu muzikiniu suoleliu. Netikėta muzikine improvizacija pasipuošė ir naktinis fontanas, kuris prišaukė ne vieną klausytoją. Jaukumu nustebino Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filialo dailiųjų amatų kiemelis, kuriame eksponuojami  keramikos, juvelyrikos ir fotografijos specialybių mokinių darbai.

Stovykloje kvalifikaciją kėlė ir gerąja patirtimi dalijosi net šešios Alytaus miesto švietimo įstaigų muzikos mokytojos: Alytaus Šaltinių progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Vaida Jarusevičienė, Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ meninio ugdymo mokytoja metodininkė Reda Vokietaitienė, Alytaus „Volungės“ progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Aldona Šmigelskienė, Alytaus „Panemunės“ progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Giedrė Petkevičienė, Alytaus muzikos mokyklos mokytojos metodininkės Audronė Venckūnienė ir Violeta Dumbliauskienė. 

Dėkojame Alytaus miesto savivaldybės administracijai ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjui Vytuoliui Valūnui, Alytaus miesto administracijos direktorės pavaduotojui Giedriui Griškevičiui už suteiktą autobusą. Taip pat dėkojame Alytaus turizmo informacijos centro direktorei Lenai Valentaitei - Gudzinevičienei ir vyr. turizmo specialistei Birutei Malaškevičiūtei.

Alytaus muzikos mokyklos mokytojos
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 2)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-25