Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Keliavome ir koncertavome vasarą

2022 09 14

Alytaus neformaliojo švietimo centre „Tolerancija“ jau septyneri metai akredituotose Alytaus miesto savivaldybės NVŠ programose mokosi mokiniai. Vyksta ne tik užsiėmimai, bet įvairios edukacinės programos, išvykos, renginiai, festivaliai, kuriuose kartu su jais pristatydami įvairių tautų kultūras dalyvauja Alytaus miesto, Alytaus r, Šalčininkų r., Vilniaus m., Vilniaus r., Visagino m. mokyklų mokiniai.

Turime nemažai partnerių. Dalyvaujame Lenkų fondo „Na obcej ziemi“ skelbiamose deklamavimo konkursuose. Vaikai ir šiemet apdovanoti padėkos raštais, specialiais prizais, dovanomis. Centras nuo įkūrimo pradžios bendradarbiauja su Tautinių mažumų departamentu prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Kiekvienais metais teikiame paraišką projektui veiklos lėšoms gauti. Planuojame ir gauname lėšų transportui. 
Šią vasarą  mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje - išvykoje „Pietų Lietuvos lietuvių ir tautinių mažumų menas bei amatai“, turėjo galimybę apsilankyti Merkinėje, susipažinti su Merkinės tautodailininko Džiugo Petraičio keramikos darbais, nuostabiomis dirbtuvėmis, pasigaminti pirmuosius molinukus. Užlipome ant Merkinės piliakalnio, nusifotografavome prie trispalvės, prisiminėme šio krašto istoriją. Druskininkuose apžiūrėjome miesto architektūrą. Naujasodės kaime pabendravome su tautodailininku Antanu Česnuliu, apžiūrėjome jo sukurtas medines skulptūras, kalvystės darbus, puikų skulptūrų parką. 
Lenkų sekmadieninės mokyklos mokiniai šią vasarą dalyvavo dvejuose lenkų festivaliuose ir kartu su vokaliniu ansambliu „Tolerancija“ atstovavo Dzūkiją, Alytaus miestą. 2022-08-06 d. keliavom į Širvintų r. Šiaulių k., kur vyko į XVIII lenkų kultūros festivalį "Dainuok su mumis". Pristatėme savo programą.

2022-09-11 d. Vilniaus r. Paberžės mst. į Derliaus šventę bei Švenčiausios Dievo Motinos Marijos atlaidų šventę „Gimtadienis pas Motina“ mus pakvietė mūsų partneriai Paberžės-Glitiškių apylinkės bendruomenės šventės organizatoriai kunigo Jaroslavo Spiridovičiaus vardu. Lenkų sekmadieninės mokyklos mokiniai ir vokalinis ansamblis „Tolerancija“ pristatė savo programėlę. Buvome apsupti dėmesiu ir meile, sutikti plojimais ir „bravo“, apdovanoti padėkomis ir dovanomis.

Asociacijos „Alytaus neformaliojo švietimo centro  „Tolerancija“ direktorė Nina Šutova
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-14