BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kaip pasiruošti ekstremaliosioms situacijoms?

2024 05 28

Kaip pasiruošti ekstremaliosioms situacijoms? Išvykimo krepšys: kodėl jį reikia turėti ir kokie daiktai jame svarbiausi? Atsakymus į šiuos ir kitus su pasirengimu ekstremaliosioms situacijoms kylančius klausimus turėjo galimybę išgirsti alytiškiai. 

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai lankėsi Alytaus Šv. Brunono Kverfurtiečio parapijoje. Čia po šv. mišių susirinkusiems dalyviams jie papasakojo apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms, išdalijo lankstinukus su Alytuje esančių priedangų bei kolektyvinės apsaugos statinių adresais, svarbių įstaigų kontaktais ir kita naudinga informacija.

Alytiškiams pademonstruotas, kaip atrodo išvykimo krepšio turinys.

Žmonės aktyviai dalyvavo renginyje, domėjosi civiline sauga bei kaip pasiruošti ekstremaliosioms situacijoms.

Susitikimas surengtas įgyvendinant trišalės bendradarbiavimo tarp Vidaus reikalų ministerijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento bei Lietuvos vyskupų konfederacijos nuostatas dėl visuomenės švietimo. 

Susipažinti su Alytuje esančiais priedangų bei kolektyvinės apsaugos statiniais galite čia:

https://shorturl.at/t9yrO

https://shorturl.at/IASUl

Kitą svarbią informaciją ir rekomendacijas rasite:

https://shorturl.at/LknrM


Viešosios tvarkos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-05-28