BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Įtraukusis ugdymas – kad visi vaikai patirtų sėkmę

2024 02 05

Alytaus Likiškėlių progimnazija toliau tęsia dalyvavimą tarptautiniame Erasmus+ projekte „Mokomės iš įtraukiojo ugdymo mokytojų“ (2023-1-LT01-KA122-SCH000122786). Projekto tikslas: tobulinti įtraukaus ugdymo kompetencijas, siekiant sudaryti sąlygas įtraukti visus mokinius, nepaisant skirtingų jų kultūrų ir gebėjimų. 

Sausio 22-29 dienomis mokytojos Danguolė Brindzienė, Alma Šimanskienė ir Irma Karpėjienė dalyvavo mokymuose Dalaman/Mugla, Turkijoje, „Pixe“ akademijoje kur gilino žinias įtraukiojo ugdymo srityje. Mokymų metu mokytojos ne tik gilino teorines žinias, bet ir  lankėsi įvairiose įstaigose. Ozel Saygin reabilitacijos centre, kuriame kiekvienam vaikui pritaikoma ugdymo ir reabilitacijos programa pagal jo individualius poreikius. Guzelyurt Sehit Astegment Tayyar Milat pagrindinėje mokykloje komanda turėjo galimybę susipažinti su mokyklos aplinka, padiskutuoti su ten dirbančiais mokytojais aktualiausiomis temomis. Tiek Turkijos, tiek mūsų pedagogai supranta, kad ugdant mokinį, turintį specialiųjų ugdymosi poreikių visų pirma reikia suprasti jo išskirtinumą ir sukurti palankią aplinką, kurioje vaikas būtų suprastas ir patirtų sėkmę bei būtų atliepti jo poreikiai. Dar vienas labai svarbus aspektas bendradarbiavimas su tėvais kaip su partneriais, turinčiais panašų požiūrį į vaiko ugdymą ir lavinimą bei  atvirai dalintis informacija apie vaiko pasiekimus ir nesėkmes, gebėjimus bei galimybes tiek mokykloje, tiek už jos ribų. 

Dalyvavimas šiuose mokymuose stiprina mokytojų dalykines kompetencijas ir galimybes padėti kiekvienam vaikui patirti sėkmę.
         

 Rima Vitienė, 
 Alytaus Likiškėlių progimnazijos socialinė pedagogė
 

 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-05