BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Įspūdingi Erasmus projekto „Multimodal Mindset“ mokymai Kroatijoje

2023 05 12

Gegužės 1-5 dienomis įvyko Erasmus projekto „Multimodal Mindset“ mokymai Kroatijoje. Susirinko komandos iš 6 projekto šalių-dalyvių: Lietuvos, Lenkijos, Čekijos, Rumunijos, Turkijos, Kroatijos. Šiame projekte Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai atstovavo mokinės Austėja Sujetaitė, Deimantė Gudaitytė, Adrija Aleksiūnaitė, Karina Černiauskaitė bei mokytojai Tomas Balynas ir Danutė Račkauskienė.

Penkios projekto dienos, praleistos Kroatijoje, buvo pilnos įspūdžių tiek mums, tiek ir kitų šalių dalyviams. Visi daug išmokome bei sužinojome, taikėme mokymuose įgytas žinias. Išklausėme Rumunijos pristatymą apie VAK (Visual Auditory and Kinaesthetic) mokymosi būdus, taip pat atlikome testus, kuriais išnagrinėjome savo mokymosi stilius, sužinojome, kaip pritaikyti žinias. Susipažinę su kitų šalių dalyviais, žaidėme veidrodžio žaidimą, rašėme istorijas. 

Turkai parengė programą, iš kurios sužinojome daug įdomių faktų apie jų kultūrą, dar išsamiau nagrinėjome skirtingus mokymosi stilius. Lenkijos prisistatymų metu žaidėme žaidimus, skatinančius grupės formavimąsi bei bendraamžių pažinimo modelius. Taip pat veiklas pristatė ir mūsų, ir kroatų komandos. Jų metu išmokome sumaketuoti savo skelbimą, aptarti jausmus ir emocijas pamačius įvairius vaizdo siužetus ir nuotraukas. Vėliau tema „Socialiniai tinklai“ žaidėme žaidimą, kuris lavino mūsų anglų kalbos įgūdžius. Po veiklų mūsų laukė fotosesija, diplomų įteikimai ir bendri pietūs.

Projekto metu ne tik mokėmės, bet ir turėjome progą aplankyti Kroatijos sostinę Zagrebą. Pamatėme pačias populiariausias bei įžymiausias Kroatijos vietas, pagrindinę aikštę, skulptūras. Zaprešić miestelyje aplankėme TV ir radijo stotis.

Džiaugiamės galimybe dalyvauti šiuose mokymuose. Čia ne tik lavinome anglų kalbos žinias, bet ir daug išmokome, sužinojome svarbių faktų apie kitas kultūras, praktikavome savianalizės ir kito žmogaus  pažinimo būdus.

Adrija Aleksiūnaitė, Austėja Sujetaitė, Karina Černiauskaitė, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokinės
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 2)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-15