BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Bendruomenės diena Dainavos progimnazijoje

2024 05 23

2024 m. gegužės 16 d. Dainavos progimnazijos bendruomenę suvienijo tradicinis renginys – Bendruomenės diena. Šiais metais ji buvo skirta ir Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. 

Šventės pradžioje susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Edita Matulevičienė ir palinkėjo šią popietę praleisti prasmingai: kartu žaisti, sportuoti, šokti, dainuoti, groti, eksperimentuoti, piešti, suaktyvinti smegenis ir ilsėtis. Po sveikinimo žodžių vyresnioji šokio mokytoja Justina Vitkauskienė pakvietė smagiai mankštai.

Pasimankštinę šventės dalyviai išsiskirstė į įvairias veiklas, kurios vyko skirtingose progimnazijos erdvėse. Šiais metais mokytojai suorganizavo net 17 veiklų. Bendruomenės nariai išbandė jėgas protmūšyje, komandiniuose stalo žaidimuose, šaškių turnyre,  linksmosiose estafetėse, judriuosiuose žaidimuose, futbolo, baudų mėtymo, smiginio varžybose, virvės traukime, patyrė atradimų džiaugsmą gamtos mokslų laboratorijoje. Didelis būrys dalyvių apsilankė sensoriniame kambaryje. Čia buvo pristatyta pojūčių programa „Ramybė jūroje“, susirinkusieji mokėsi būti tyloje, relaksavo. Muziejuje pradinių klasių mokytoja metodininkė Vilma Gudaitienė priminė mokyklos istoriją, ją kūrusias asmenybes. Bendrystės jausmą stiprino ir meninės veiklos:  „Dailė ir chemija kartu“, „Muzikuokime kartu“, Meno studija. Dailaus rašto mokėsi dailyraščio pamokėlėje, o skaitymo džiaugsmą patyrė bibliotekoje, kur buvo pristatyti rašytojai – mūsų mokyklos mokiniai. Pasibaigus veikloms visi rinkosi į valgyklą, kur laukė arbata su saldumynais.
Laimė yra buvimas kartu ir gražus bendravimas. Šią tiesą patvirtino bendruomenės šventėje išgyventos ir pasidalintos geros emocijos: džiaugsmas, šypsenos, nuoširdumas...

Jaunoji žurnalistė Gustė Zubravičiūtė

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-05-23