Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Atradimų kupina vasara Vidzgirio progimnazijoje

2022 07 26

Apie pusantro šimto Dzūkijos sostinės moksleivių tris šios vasaros savaites turiningai praleido Vidzgirio progimnazijoje, kur veikė vaikų dienos stovykla „Turiningas vasaros poilsis Vidzgiryje“.

Stovyklauti susirinko labai įvairaus amžiaus vaikai. Nuo pačių mažiausių – priešmokyklinukų, iki gimnazistų. Vaikai čia susirinko iš įvairių Alytaus miesto mokyklų.

Šiemetė stovykla ypatinga dar ir tuo, kad prie gausaus būrio lietuvių vaikučių prisjungė didelė grupė vaikų iš Ukrainos. Jie sudarė 65 procentus stovyklautojų. Šiems vaikams stovykloje buvo organizuojamos lietuvių kalbos pamokos, kur jie nuoširdžiai stengėsi mokytis kalbėti lietuviškai.

Veiklos stovykloje taip pat labai įvairios - nuo diskusijų, akcijų, kino filmų peržiūrų, žaidimų iki įvairių išvykų, ekskursijų ir kitų edukacinių užsiėmimų. Vaikus visada labiausiai žavi įvairios išvykos, pramogos jų metu. Jiems patinka įvairūs parkų treniruokliai, pramoginės žaidimų aikštelės, aktyvi veikla, sportiniai žaidimai.

Po kiekvienos ekskursijos, vaikai grįždavo kupini gerų emocijų.  Su gausiu būriu jaunuolių aplankėme Druskininkus, su kuriais supažindino puikūs gidai Regina ir Antanas. Jie pravedė apžvalginę ekskursiją, kurios metu pristatė įdomiausias, lankytinas vietas (M.K. Čiurlionio muziejų, Druskininkų vandens parką, mineralinio vandens biuvetę ir „Girios aidą“). Taip pat Marcinkonių etnografinį kaimą,  kur vaikų laukė ir  edukacinė programa. Galiausiai  – gražųjį Biršoną, kur stovyklautojai keliavo su dviračiais ir elektromobiliais. Vaikai susipažino su karališkojo Birštono istorija, aplankė įspūdingą Vytauto Jurgio Meškos parką, mineralinio vandens galeriją, nuvyko į aukščiausią Lietuvoje kraštovaizdžio apžvalgos bokštą. 

Džiaugiamės, kad stovyklą aplankė ir dovanomis bei prizais jos veiklą parėmė daugybė svečių: Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rimvyda Ališauskienė, „Zonta“ klubo prezidentė Gailė Ridziauskienė, AMBC darbuotoja Rasa Raštikienė, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius.

Puikiai praleidę laiką ir pailsėję, liepos 22 d. stovyklautojai jau dalyvavo stovyklos uždaryme. Vaikai ir vadovai paruošė nuostabų baigiamąjį koncertą: skambėjo, ne tik lietuviškos, bet ir ukrainietiškos dainos ir šokiai.  Puikią nuotaiką vainikavo stovyklos rėmėjų "UAB Rivona" įsteigtas saldus prizas - "Piemenėlio" grietininiai vaniliniai ledai. 
 Nuoširdžiai dėkojame visiems stovyklos rėmėjams už dovanas, o stovykloje dirbusiems grupių vadovams iš kitų mokyklų, tariame nuoširdų ačiū už darbą.

Stovyklos vadovė
Socialinė pedagogė
Vida Batulevičienė


 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-26