Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Artėja naujieji mokslo metai: kaip jiems ruošiasi Alytaus miesto švietimo įstaigos?

2022 08 25

Iki naujųjų mokslo metų pradžios liko kelios dienos, tad kaip švietimo įstaigoms sekasi jiems ruoštis trečiadienį domėjosi Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius.

Savivaldybės vadovai aplankė Alytaus lopšelius-darželius „Du gaideliai“,  „Šaltinėlis“ ir „Pasaka“, kur šią vasarą vyko remonto darbai. 

„Kiekvieną vasarą stengiamės, kad  vaikai į ugdymo įstaigas grįžtų ne tik pailsėję ir puikios nuotaikos, bet rastų džiuginančių pokyčių juos supančioje aplinkoje. Šie metai nebuvo išimtis, o aš galiu tik priminti, kad darbai vyksta ne tik vasarą, bet ir visus metus“, – apžiūrėjęs pokyčius sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.  

Minėtuose lopšeliuose-darželiuose atlikti darbuotojų kabinetų, koridorių, maisto ruošimo, ugdymo ir grupių patalpų remonto darbai. Įrengti LED šviestuvai ir saulės jėgainė. 
Viename iš lopšelių-darželių vis dar pluša statybos darbus atliekančios įmonės darbuotojai – baigiami sienų dažymo darbai ir jau netrukus bus sumontuotos naujos grindys. Visus suplanuotus grupės remonto darbus planuojama atlikti laiku – iki rugsėjo 1-osios. 

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Vytuolio Valūno, įvairūs patalpų remonto darbai atliekami ne tik lopšeliuose-darželiuose, bet ir mokyklose. Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje šiuo metu keičiama dalis langų, kitose gimnazijose ar progimnazijose prieš naujuosius mokslo metus atlikti klasių, koridorių ar kitų mokinių ugdymui skirtų patalpų remonto darbai. Juos švietimo įstaigos atliko savo lėšomis.

Alytaus miesto švietimo įstaigų remonto darbams iš Alytaus miesto savivaldybės biudžeto šiemet skirta daugiau nei 56 tūkst. Eur

Komunikacijos skyriaus informacija 
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-25