Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Apibrėžta Alytaus miesto plėtros kryptis – patvirtinta miesto vizija 2030 metams

2020 12 02

Alytaus miesto taryba lapkričio 26 d. patvirtino Alytaus miesto viziją ateinantiems dešimčiai metų. Idealus Alytaus paveikslas 2030-aisiais – tvariai augantis galimybių miestas, orientuotas į miestiečių gyvenimo kokybę – paslaugas, laisvalaikį, savirealizaciją, veiklos galimybes bei miesto plėtrą.

Siekiant įgyvendinti viziją, buvo išskirti trys prioritetai – sumanus miestas, apimantis Alytaus, kaip į ateitį orientuoto ir tvariai augančio miesto konceptą; patogus miestas, kuriame norisi būti ir augti bei galimybių miestas, kuriame kiekvienas augindamas save padeda kitiems. 

Lapkričio 25 d., siekiant visuomenę supažindinti su miesto ateities konceptu, taryboje planuojama tvirtinti miesto vizija buvo pristatyta „Dzūkijos TV“ laidoje „Pozija“. Į diskusiją įsitraukė regioninės politikos ekspertas dr. Gediminas Česonis, prisidedantis prie Alytaus strateginio plėtros plano iki 2030 m. rengimo bei miesto tarybos narės Valė Gribienė ir Danutė Remeikienė. Laidos įrašą galite rasti čia.

Kviečiame susipažinti su Alytaus vizijos ir prioritetų pristatymu.

Alytaus strateginio plano rengimas toliau apims vizijos ir prioritetų įgyvendinimo kūrimą, organizuojant darbo grupes bei įtraukiant miesto tarybos narius. 

SPP rengėjų informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-12-02