Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Susipažinkite su slapukų politika.
Vasario 8–9 d. Italijoje, Genujoje, vyko Europos jaunių dziudo taurės varžybos, kuriose dalyvavo per 500 jaunųjų (15–17 m. amžiaus) dziudistų iš 21 šalies ir trijų žemynų. Šiose varžybose varžėsi ir trys Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) sportininkai, kuriuos treniruoja Dainius Cimbolas.
Nuostabu, kad du iš jų iškovojo aukso ir bronzos medalius.
Alytiškis Tajus Babičenko Europos dziudo taurės varžybose iki šiol buvo iškovojęs tik sidabro medalį, tačiau šiemet, varžydamasis svorio kategorijoje iki 81 kg, laimėjo visas penkias kovas ir tapo čempionu. Pakeliui į finalą Tajus įveikė itin stiprius varžovus iš Slovėnijos, Prancūzijos, Italijos ir Lenkijos, o finale nurungė dviejų Europos taurės sidabro medalių laimėtoją iš Slovėnijos. Tajaus pergalė lėmė, kad į viršų kilo Lietuvos trispalvė ir skambėjo tautinė giesmė.
Dar vieną medalį – bronzos – Lietuvai ir Alytui padovanojo Adris Jakubauskas. Jis, varžydamasis svorio kategorijoje iki 55 kg, įveikė sportininkus iš Ukrainos, Mongolijos ir Prancūzijos. Deja, pusfinalyje po atkaklios kovos nusileido italui, tačiau paguodos kovoje nugalėjo kitą Italijos atstovą ir pasipuošė bronzos medaliu.
Komandinėje įskaitoje Lietuvos sportininkai, tarp kurių ir ASRC dziudo imtynininkai, užėmė garbingą šeštąją vietą tarp 21 šalies, nusileidę tik Prancūzijos, Mongolijos, Italijos, Ispanijos ir Kroatijos komandoms.
Sveikiname sportininkus ir jų trenerį su puikiais rezultatais bei dėkojame už Alytaus ir Lietuvos vardo garsinimą!
Švietimo ir sporto skyriaus informacija