BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus „Volungės“ progimnazijos mokinių vizitas Italijoje

2023 05 18

2023 m. gegužės 7–13 d. Alytaus „Volungės“ progimnazijos tarptautinio Erasmus+ KA229 projekto „Mėgaukis būdamas aktyvus ir sveikas!“ dalyviai – progimnazijos direktorė Rimvyda Ališauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, projekto koordinatorė Giedrė Mažeikienė ir penki 6-7 klasių mokiniai – lankėsi Italijoje. Tai buvo paskutinis susitikimas, kuriuo užsibaigė trejus metus vykęs projektas tarp partnerių šalių – Italijos, Ispanijos, Slovėnijos, Danijos ir Lietuvos. Projektu buvo siekiama didinti mokinių supratingumą apie sveikos mitybos svarbą, skatinti atsakingą ir nežalingą aplinkai vartojimą bei lavinti mokinių tarpusavio bendravimo įgūdžius. 

Šis susitikimas buvo skirtas sveikos mitybos skatinimui ir kaip ji prisideda prie mūsų gerovės. Vizito metu dalyvavome įvairiose praturtinančiose veiklose – nuo mokinių ir jų šeimų sudarytų kulinarinių iššūkių pristatymų iki bendros kulinarinės knygos kūrimo. Aplankėme vietines įmones visoje Europoje darančias didelę įtaką ekologiškam eksportui. Iš mitybos ekspertų turėjome galimybę apie pilnavertę mitybą ir „Slow Food” judėjimą, kuris skatina naudoti vietoje užaugintus kokybiškus produktus ir pasisako prieš maisto švaistymą. Dalyvavome dirbtuvėse su šefais ekspertais, gaminome sveikus pusryčius.

Mėgavomės vietiniais skoniais, lankėmės vyno ir alyvuogių aliejaus gamykloje, turėjome galimybę geriau pažinti dalyvius ir pažinti turtingą vietos kultūrą. Aplankėme mados sostinę Milaną, žavėjomės nuostabiais Gardos ežero vaizdais. Savaitė buvo intensyvi, kupina nuotykių ir neišdildomų įspūdžių.

Projektas baigėsi, tačiau draugystė tęsiasi. Dėkojame mūsų projekto partneriams už bendradarbiavimą, o progimnazijos bendruomenei už pagalbą vykdant projektą.

Alytaus „Volungės“ progimnazijos informacija


 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-18