BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus Putinų gimnazijos mokinių geografinių žinių sėkmė konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“

2024 01 31

Sausio 27 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko 9-asis geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Konkurse dalyvavo neįtikėtinai didelis būrys talentingų mokinių – 504 dalyviai iš 6-8 klasių ir 509 dalyviai iš 9-12 klasių, kurie siekė įveikti geografinius iššūkius ir įrodyti savo žinias. 

Alytaus Putinų gimnazijai konkurse atstovavo IIIb klasės mokinės: Agota Bytautaitė, Paulina Senūtaitė, Miglė Stepanavičiūtė (mokines ruošė geografijos mokytoja metodininkė Vilma Cikanavičienė), IVb klasės mokinys Jorįs Čepulis bei IVd klasės mokinys Darius Žilėnas (mokinius ruošė geografijos mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė). 
Džiaugiamės ir didžiuojamės Dariaus Žilėno sėkme, kuris tarp 12 klasių mokinių užėmė II vietą ir laimėjo sidabro medalį! 

Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ ne tik suteikia galimybę mokiniams parodyti savo žinias, bet ir skatina jų susidomėjimą geografija. Linkime jiems sėkmingos kelionės pasaulio žemėlapiais ir dar daugiau pasiekimų ateityje. 

Putinų gimnazijos informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-06