BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus kultūros centras kviečia į dzūkišką adventinę vakaronę „Kalėdų rytų“

2023 12 08

Gruodžio 17 d. 15:00 val., sekmadienis
Alytaus kultūros centras, mažoji salė
Dzūkiška adventinė popietė „Kalėdų rytų“

Adventas – susikaupimo metas, tačiau tam, kad jį leistum smagiai, nebūtina kelti linksmybių. Anuomet buvo priimta visam kaimui susirinkti kas vakarą vienoje troboje, dirbti ramius darbus, o taip pat advento dainas dainuoti, burti, žaisti advento žaidimus.
Šiais metais, kaip ir kasmet, prisimenant senąsias tradicijas Alytaus kultūros centro folkloro ansamblis „Žvangucis“ kviečia visus į tradicijų kupiną, šilumos ir jaukumo dzūkišką adventinę popietę „Kalėdų rytų“ gruodžio 17 d. 15 val. Vakaronėje pasirodys ir folkloro ansamblis „Skuja“. Žiūrovai ne tik klausysis adventinių dainų, bet ir patys jas dainuos. Taip pat žaisime šiam laikotarpiui būdingus žaidimus, dalinsimės papročiais ir tradicijomis, klausysimės ansambliečių pasakojimų.

Laukiame visų, besidominčių tradicine kultūra ir norinčių pajusti senąją advento laikotarpio dvasią.
 
Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. [email protected])  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. [email protected], mob. +370 601 18524.

Alytaus kultūros centro informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-12-08