BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


2024 metų kultūros vertybių apskaitos dokumentų projektų rengimo planai

2024 02 05
KPD logo

Išnagrinėjus 2023 metais teiktus Lietuvos Respublikos savivaldybių, tradicinių religinių bendrijų ir bendruomenių, kultūros paveldo objektų savininkų ir valdytojų, Departamento teritorinių skyrių, Kultūros paveldo centro ir kitų institucijų siūlymus, buvo patvirtinti apskaitos dokumentacijos rengimo planai 2024 metams.

Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos direktoriaus 2024 m. sausio 29 d. įsakymu Nr. Į-23 „Dėl Nekilnojamųjų kultūros vertybių, kurioms Kultūros paveldo departamento prie kultūros ministerijos teritoriniai skyriai 2024 m. rengs apskaitos dokumentaciją, sąrašo patvirtinimo“ patvirtintas Nekilnojamųjų kultūros vertybių, kurioms Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos teritoriniai skyriai 2024 m. rengs apskaitos dokumentaciją, planas.

Atkreipiame dėmesį, kad planuojant apskaitą 2024 metais palikta galimybė kreiptis dėl apskaitos dokumentacijos kultūros vertybėms parengimo papildomai. Planų pakeitimai bei papildymai kaip ir kasmet bus pateikiami Departamento direktoriaus raštiškais pavedimais. Skubiems prašymams ir pavedimams dėl neįtrauktų į Planus nekilnojamųjų ir kilnojamųjų kultūros vertybių paliekamas 30% rezervas nuo visų metinių apskaitos dokumentų projektų rengimo apimčių.

Parengta pagal Kultūros paveldo departamento
prie Kultūros ministerijos informaciją

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-05