BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


VšĮ Inovacijų agentūra pristato Finansavimo priemonių vedlį

2024 01 25

Finansavimo priemonių vedlys - patogus įrankis verslui, padedantis greičiau rasti tinkamą finansavimą. Vienoje vietoje surinktos ir nuolat atnaujinamos įvairios finansinės priemonės, o atsakius į kelis paprastus klausimus apie verslo veiklos sritį bei dydį, vedlys pasiūlys tinkamiausius finansavimo variantus, šiuo metu prieinamus Lietuvos verslui.

Finansavimo priemonių vedliu gali naudotis tiek labai mažas, tiek ir besiplečiantis ar jau brandus verslas – jokie ypatingi kriterijai verslui netaikomi. Visi verslininkai gali naudotis šia priemone ir gauti individualizuotą finansinių priemonių sąrašą, atitinkantį savo verslo poreikius.

Vienoje vietoje rasite nuolat atnaujinamas finansavimo priemones, kurias siūlo:
•    Inovacijų agentūra
•    Centrinė projektų valdymo agentūra CPVA
•    INVEGA
•    Aplinkos projektų valdymo agentūra APVA
•    Nacionalinė mokėjimo agentūra NMA
•    Užimtumo tarnyba ir kt.

VšĮ Inovacijų agentūra tikisi, jog finansavimo priemonių vedlys užtikrintai padės Jūsų verslui augti ir inovuoti. Juo galite naudotis čia.


https://inovacijuagentura.lt/paslaugu-sarasas/finansavimo-priemoniu-vedlys.html?lang=lt
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-01-25