BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Savivaldybei priklausančių patalpų nuoma: kas jose įsikurs?

2024 02 08

Sausio mėnesio pabaigoje Alytaus miesto savivaldybei viešojo konkurso būdu pavyko išnuomoti tris savivaldybei priklausančias patalpas ar pastatus. Vienas jų  – A. Juozapavičiaus g. 33 esantis  buvusių Alytaus vaikų globos namų pastatas. 

Tiesa, pastato nuomos konkursą Alytaus miesto savivaldybei teko skelbti tris kartus. Trečiasis kartas buvo lemtingas. Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėjos Auksės Juonienės, 3322,31 kv. m ploto pastatą už 4 020 Eur per mėnesį išsinuomojo vienintelė nuomos konkurse dalyvavusi Klaipėdoje registruota UAB „Alytaus pensionatas“.

„Šio pastato paskirtis, priklausomai nuo jame planuojamos vykdyti veiklos, gali būti keičiama į mokslo, administracinę, kultūros, poilsio ar sporto. Šiuo metu UAB „Alytaus pensionatas“  planuoja pradėti patalpų remonto darbus ir per Užimtumo tarnybą ieško darbuotojų ir didžiąją jų dalį teigia jau radusi“, – sakė Turto skyriaus vedėja.

Ne vienerius metus Alytaus sporto ir rekreacijos centre savivaldybei priklausančiose patalpose veikusią kavinę „Intra“ netrukus pakeis kita maitinimo paslaugas teikianti bendrovė. Čia UAB „Draudilita“, kuriai priklauso restoranas „Carpe diem“, iki rudens planuoja įkurti kavinę. 209,06 kv. m patalpų nuoma įmonei per mėnesį atseis 391 Eur. 
Alytaus miesto stadiono teritorijoje (Birutė g. 5) esančias apgyvendinimo paslaugoms tinkančias patalpas išsinuomojo UAB „Dzūkijos viešbutis“. Patalpų nuomos konkurse dalyvavo 4 dalyviai. Anot A. Juonienės, šios patalpos konkurso dalyviams pasirodė patrauklios, o jų patrauklumą įrodo viešojo nuomos konkurso metu ženkliai pakilusi patalpų nuomos kaina – ji nuo pradinės 669 Eur sumos pakilo iki 3 tūkst. Eur/mėn.

Turto skyriaus vedėjos A. Juonienės teigimu, džiugu, kad savivaldybei pastaruoju metu pasisekė išnuomoti net tris savivaldybei priklausančias patalpas ar pastatus, tačiau kartais pasitaiko atvejų, kai patalpų nuomininkų tenka ilgai ieškoti. Tai lemia tam tikros priežastys, viena jų – automobilių statymo vietų prie pastato ar patalpų stoka. Būtent dėl šios priežasties jau kurį laiką savivaldybei nepavysta išnuomoti Rotušės a. 2  esančių 122 kv. m  ploto ir Pulko g. 1 esančių buvusios Alytaus pedagoginės psichologinės tarnybos patalpų.

Šiuo metu Alytaus miesto savivaldybė yra sudariusi 56 nuomos sutartis. Savivaldybės pastatus ar patalpas yra išsinuomoję 62 nuomininkai, 43 iš jų yra išsinuomoję po kelias skirtinguose pastatuose esančias patalpas. Iš viso savivaldybė yra išnuomojusi 31 pastatą. Bendras išnuomotų patalpų ar pastatų plotas siekia 15560,91 kv. m. Iš viso už negyvenamųjų patalpų nuomą per metus Alytaus miesto savivaldybė gauna 127 tūkst. 843,22 Eur.

Komunikacijos skyriaus informacija


 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-08