Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pirmieji vietos plėtros strategijos rengimo žingsniai

2022 07 29

Nuo birželio 9 iki liepos 28 dienos Alytaus miesto seniūnaitijose vyko susitikimai ir diskusijos kokią matome miesto bendruomenę. Susitikimų metu pateikti konkretūs siūlymai stiprinti ir plėtoti savanorystę, teikti socialines integracijos paslaugas, aktyvinti darbą su mažiau galimybių turinčiu jaunimu, senjorais, socialiai pažeidžiamais asmenimis, skatinti aktyvesnį vietos bendruomenių dalyvavimą sprendžiant aktualias gyventojų skurdo ir atskirties problemas, užtikrinti smurto prevenciją, skatinti bendruomenėse socialinį verslą. 

Alytaus miesto vietos veiklos strategija rengiama atliepiant 2021-2027 m. ES finansavimo periode numatytus uždavinius, skirtus didinti gyventojų socialinę įtrauktį, remti bendruomenei aktualių gyventojų skurdo ir atskirties problemų sprendimą ir socialinio verslo, padedančio vietoje spręsti pažeidžiamų grupių atskirties problemas, bendruomenėse kūrimosi ir plėtros skatinimą.

Siekiant didinti visuomenės įsitraukimą į vietos problemų sprendimą ir toliau bus skiriamas dėmesys bendruomenės inicijuotų vietos plėtros metodu grįstų priemonių įgyvendinimui bei jų finansavimui. Todėl Alytaus miesto vietos veiklos grupė kviečia miesto gyventojus, seniūnaičius, bendruomenes, suinteresuotus socialinius ir ekonominius partnerius aktyviai dalyvauti kituose susitikimuose ir diskusijose dėl rengiamos miesto VVG strategijos. Taip pat teikti savo siūlymus el. paštu alytusvvg@gmail.com 

Daugiau informacijos apie miesto bendruomenei finansuojamas iniciatyvas: https://miestobendruomene.lt/2021-2027-m-finansavimo-periodas/ 

Verslo skyriaus informacija

 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-29