BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


„Lietuvos šuolis į žalios energijos ateitį: nuo ko atsispiriame šiandien ir kaip padėsime įgyvendinti transformaciją“

2024 01 16

„Lietuvos šuolis į žalios energijos ateitį: nuo ko atsispiriame šiandien ir kaip padėsime įgyvendinti transformaciją“ Renginys skirtas pristatyti sukurtą Lietuvos energetinių rodiklių informacinę sistemą ir valstybės teikiamą finansavimą verslui, viešajam sektoriui, ūkininkams bei gyventojams, investuojantiems į atsinaujinančius energijos išteklius bei energijos tapymo priemones.

Renginio vieta: Rotušės a. 4, Alytus Laikas: 2024 m. sausio 24 d. 9.30–12.00 val.

Dalyvavimas nemokamas.

Vyksta didelė Lietuvos energetikos sistemos transformacija: šalis siekia tapti visiškai elektros energija apsirūpinančia valstybe, 100 proc. suvartojamos elektros energijos pagaminančia iš atsinaujinančių energijos išteklių, o metinį galutinės energijos suvartojimą planuojama ryškiai sumažinti. Kad galėtume mažinti išlaidas energijai, investuoti į efektyvias energijos vartojimo priemones ir racionaliai planuoti plėtrą, turime žinoti, kiek energijos pasigamina visa šalis ir kiekvienas jos regionas, kokie energijos šaltiniai naudojami kiekviename mieste ar jo kvartale. Analizuoti šiuos svarbius duomenis įvairiais pjūviais leidžia Energetikos ministerijos užsakymu sukurta Interaktyvi energetikos duomenų platforma1 (EnerGIS – Energijos geografinė informacinė sistema) – tai vienoje vietoje kaupiama informacija apie visus šalies energetinius rodiklius.

Valstybė siekia spartinti atsinaujinančius išteklius naudojančios energijos gamybos plėtrą Lietuvoje. Dotacijos įsirengiantiems elektros gamybos ir kaupimo įrangą bei modernius šildymo prietaisus padeda mažinti išlaidas energijai ir mažinti aplinkos taršą. Renginio dalyviams bus pristatytos VšĮ Lietuvos energetikos agentūros administruojamos finansinės paskatos priemonės, suteikiančios galimybes verslui, viešajam sektoriui, ūkininkams ir gyventojams gauti investicinę paramą įsirengti privačias saulės elektrines, energijos kaupimo įrenginius, elektromobilių įkrovimo prieigas, taip pat paramą taršių ir neefektyvių katilų keitimui individualiuose namuose.

Maloniai prašome iki 2024 m. sausio 22 d. registruotis į renginį, užpildžius registracijos formą https://forms.gle/ehYXsMkjc4QRYVDq6

Darbotvarkė

Renginio organizatorių informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-01-16