Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Įsirengti kilnojamąją reklamą Alytuje galima tik maitinimo įstaigoms

2022 07 29

Savo verslą ar atliekamą veiklą įmonės ir kiti subjektai reklamuoja įvairiais būdais, tačiau ne visi jie yra leistini. Pagal Alytaus mieste galiojančias taisykles išorinė reklama turi nepažeisti trečiųjų asmenų interesų, neuždengti kitiems asmenims priklausančių sienų, vizualiai ar techniškai negadinti pastatų fasadų, o kilnojamieji reklamos įrenginiai leidžiami tik maitinimo įstaigoms, kuriose nurodytas kainoraštis. Kitos pastatomos reklamos mieste yra draudžiamos.

Prie pastatomųjų-kilnojamųjų reklamos įrenginių priskiriamos ir reklaminės vėliavos. Alytaus mieste pasitaiko atvejų, kai tokias vėliavas įmonės pastato prie gatvės, ant šaligatvio ar kitoje vietoje, nors pagal taisykles to daryti negalima. 

Tokios reklaminės, įstatomos į specialų pagrindą ar įkišamos į žemę vėliavos arba vadinamosios „burės“ trukdo saugiam eismui bei vizualiai teršia miestą. Jas įmonės turi pašalinti.

Atkreipiame dėmesį, kad ir kitos reklaminės iškabos turi būti tvarkingos ir turi turėti galiojantį leidimą. Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus specialistai ragina įvairias bendroves, individualių įmonių savininkus ir paslaugų tiekėjus atnaujinti ir susitvarkyti savo reklamos iškabas, pašalinti reklamą, kuriai išduotas leidimas jau yra pasibaigęs, o norint įsirengti naujas reklamas, dėl jų suderinimo kreiptis į minėto skyriaus specialistus. 

2017-10-10 administracijos direktoriaus įsakymu Nr. DV-1247  yra patvirtintas Leidimų įrengti išorinę reklamą Alytaus miesto savivaldybėje išdavimo tvarkos aprašas (2020-02-14 įsakymo Nr.  DV-128 redakcija), kuriame numatoma, kur, kokiose vietose ir kokio dydžio reklama gali būti skelbiama. 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos reklamos įstatymu, nesilaikant šiame teisės akte nustatytų reikalavimų, gali būti skiriami įspėjimai ir baudos, kurios gali siekti ir iki trijų tūkstančių eurų.
Informuojame, kad reklamos įrengimo, derinimo bei rinkliavos už ją klausimais galima kreiptis į Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vyriausiąją specialistę Liną Plytnikienę, el. p. lina.plytnikiene@alytus.lt, tel. 8 616 87 119, o reklamos kalbos taisyklingumo klausimais galite pasitarti su kalbos tvarkytoja Dalyte Žukaitiene, tel. 8 620 24 325. 

Komunikacijos skyriaus informacija 


 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-29