Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus regiono verslams –- muitinės tikrinimo vieta 

2022 07 28

Alytaus miesto pramonės parke įsikūrusi įmonė „Durga“, esanti adresu Lankų g. 14, atveria duris muitinės tikrinimo paslaugoms teikti. Savivaldybė labai didžiuojasi tokiu regioniniu inovatyviu sprendimu ir kviečia visas Alytaus miesto bei regiono verslo įmones bendradarbiauti bei naudotis sukurta infrastruktūra. 

Jau dabar Alytaus pramonės parke verslo įmonės gali gauti reikalingas importo, eksporto procedūras, užbaigti tranzitą, nuimti plombas ir gauti leidimus iškrauti ir pakrauti prekes. 

Daugiau kaip 25 metus sėkmingai dirbanti įmonė 2020 metais pasirašė investicijų sutartį ir pramonės parke jau investavo 1 mln. 500 tūkst. eurų. Tokių investicijų nauda bus visiems: verslas sutaupys daug laiko ir lėšų, nereikės važiuoti į Kauną ar Marijampolę, nes muitinės procedūras jau galima įsiforminti ir Alytuje, o pramonės parkas sulauks daugiau naujų investuotojų.

Verslo skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-28