Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Stiliaus ir tolerancijos išvaizdai vakaras

2022 06 02

Šeštadienio vakarą planuokite dabar, nes tai bus įspūdinga!

Pirmą kartą „Stiliaus ir tolerancijos išvaizdai vakaras“ miesto sodą pavers neįtikėtinu podiumu. Bus daug šviesos ir baltos spalvos, bus daug šypsenų ir įvairialypio grožio, bus intrigos ir tolerancijos.

Programa:
I dalis. Teatrinis kostiumas ir kaukė. Gyvenimą gretiname su scena, o sceną – su gyvenimu.  Interaktyvi provokacija – kas gi slepiasi po kauke?

II dalis. Neformalioji scena ir jos herojai: tatuiruotė kaip asmens identitetas ir jaunimo drabužio kalba. Kartais oda tampa dienoraščiu. Šiandien kūno menas žengia į kūno dizaino sritį. Pamatykime.

III dalis. Moteriškumas kaip kaukė: Violetos Sūdžiuvienės S/S 2022  kolekcija „INJEKCIJA. MOTERIŠKUMAS“.  Moteriškumo ir kostiumo-kaukės santykis yra ypatingas, išplaukiantis vienas iš kito, papildantis vienas kitą ir tampantis vienu. Podiumu žingsniuos merginos, moterys su kuriomis tiesiog prasilenkiame čia pat Alytaus gatvėse. 

IV dalis. Filmas „P. Cardin. Mados legenda“. House of Cardin

Renginio pradžia 20 valandą. Atėję šiek tiek anksčiau, gausite vietą prie staliuko. 

Renginys nemokamas, bet šviesi nuotaika ir tolerancija – būtinas atributas. 

AMT informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-02