Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Parodoje – draugiškai šaržuoti Alytaus kultūros asmenybių portretai

2022 06 09

Įsibėgėję „Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės 2022“ įvykiai tuoj pasieks kulminaciją – Alytaus miesto šventę. Tik spėk dairytis dešinėn ir kairėn, kad nei vieno sudominusio renginio nepražiopsotum. O rimtiems žmonėms, gebantiems kartais visai nerimtai pažvelgti į save ir kitus, šiuokart pravartu apsilankyti kraštiečio dailininko parodoje. Birželio 17 d. 16 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje Arūnas Vaitkus žada pristatyti parodą neįpareigojančiu pavadinimu „Nusišypsok ir būsi gražus“.

„Pagrindinė parodos idėja – kitoje ,,šviesoje", kita išraiškos forma – portretiniu šaržu, pristatyti Alytaus kultūros premijų laureatus plačiajai visuomenei. O Alytaus kultūros premijų laureatų nuo 1991 metų yra nominuota beveik 100...“, – sako parodos autorius Arūnas Vaitkus.

Čia verta prasitarti, kad ir pats Arūnas Vaitkus, beje, 2009 metais buvo apdovanotas Alytaus miesto savivaldybės kultūros premija. Tad kirba klausimas, kurių savo kolegų draugiškus šaržus suraitė dailininkas ir kokių reakcijų į juos pateiks parodos žiūrovai.

Kviečiame visus apsilankyti parodoje „Nusišypsok ir būsi gražus“. Alytaus kultūros veidai – šaržuoti ir linksmi – bibliotekos salėje lankytojus džiugins iki liepos 31 dienos.

Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-09