Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Audiovizualiųjų menų centre – meilės spindesys tapybos darbuose

2022 06 23

Nuo birželio 23 d. Audiovizualiųjų menų centre duris atveria Jono Daniliausko tapybos darbų paroda, kurios pristatymas ir susitikimas su autoriumi vyks birželio 29 d. 17 val.
„<…> O bjaurasties kasdienybėje tiek ir tiek – kam ją gausinti savo paveikslais? Bet, mano akimis, ir bjaurastyje esti grožio atodangų, ir nemalonūs herojai, kaip, tarkim, prasigėrusi moteris, siūlanti pakalnučių, turi savotiškos poezijos. Tapyba man nėra pykčio ar susikaupusių neigiamų emocijų išsiliejimas.

Tapyba man galbūt kaip prisiminimas, kaip tolstant valtimi miglojantį kontūrą įgaunanti sala. <…>“, – apie savo kūrybą pasakoja autorius.

J. Daniliausko darbuose vyrauja lemties, vienatvės, žmogaus ir gamtos vienovės temos, išėjusio ir išeinančio kaimo vaizdai…

Kviečiame ateiti, išvysti pajusti – nuo birželio 23 d. Audiovizualiųjų menų centre (Kauno g. 9, Alytus).

Paroda veiks iki liepos 30 d.

Alytaus kraštotyros muziejaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-23