BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Rinkėjų aktyvumas Alytuje panašus kaip ir pirmajame ture

2024 05 22

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia pirmosios išankstinio balsavimo dienos antrajame Respublikos Prezidento rinkimų ture aktyvumą. 
VRK duomenimis, iš viso balsuoti atvyko kiek daugiau kaip 41,5 tūkstančio rinkėjų – 1,7 procento nuo bendro visų rinkėjų skaičiaus. Tai yra daugiau nei pirmajame rinkimų ture.

Gegužės 21 d. Alytaus mieste balsavo 766 rinkėjai – 1,78 proc. nuo bendro visų rinkėjų skaičiaus.

Rinkėjų aktyvumas Alytuje labai panašus kaip ir pirmajame ture. Tada pirmą dieną savo valią išreiškė 776 asmenys (1,80 proc.). 

Balsavimas pirmąją dieną vyko ramiai, net ir piko valandomis susiformavusios rinkėjų eilės judėjo greitai. Taip yra labiausiai dėl to, kad antrajame rinkimų ture yra tik vienas balsavimo biuletenis, kuriame – dviejų kandidatų pavardės, todėl rinkėjai balsavimo kabinose užtrunka gerokai trumpiau nei pirmojo balsavimo metu. 

Kaip ir pirmajame ture, taip ir dabar Lietuvoje aktyviausi yra Neringos savivaldybės gyventojai. Gausiai balsuoja ir Birštono, Ignalinos rajono, Palangos miesto ir Kupiškio rajono rinkėjai.

Pasyviausi kol kas – Šalčininkų rajono, Kauno rajono, Vilniaus rajono, Šiaulių rajono ir Panevėžio rajono gyventojai. 

Balsavimas iš anksto tęsiasi, jis truks iki gegužės 23 d. 20 val. vakaro. Balsuoti išankstinėmis dienomis rinkėjai gali nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. 

Rinkėjai gali balsuoti bet kurioje išankstinio balsavimo vietoje, nepriklausomai nuo to, kur jie yra deklaravę gyvenamąją vietą. 

Komunikacijos skyriaus ir VRK informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-05-22