BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kiekvienas užklijuotas lipdukas gali išgelbėti gyvybę

2024 04 12

Legioneliozė – ūminė infekcinė liga, kurią sukelia vandenyje gyvenančios bakterijos, legionelės (Legionella). Nors ir ne visada plačiai aptariama, ši liga yra rimta grėsmė mūsų visų sveikatai, sukelianti pavojingas ir net mirtinas pasekmes, todėl svarbu žinoti ir suprasti, kaip nuo jos apsisaugoti.
Kaip prižiūrėti vandentiekį ir vandens šildytuvą? Ką privalo žinoti vandens vartotojai? Išsami informacija pateikiama neseniai sukurtoje interneto svetainėje „Legionas prieš legioneles“ https://legionas.nvsc.lt/.

Vienas paprasčiausių būdų išvengti legioneliozės – teisingai sureguliuoti vandens šildytuvą (boilerį) ir palaikyti tinkamą karšto vandens temperatūros lygį. Montuodami naują ar taisydami seną vandens šildytuvą (boilerį), matomoje vietoje užklijuokite informacinį lipduką.

Reikia suprasti, kaip svarbu nustatyti tinkamą vandens temperatūrą, kad keli sutaupyti centai nėra atsvara išgelbėtai gyvybei. 

Bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru, Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba, yra atspausdinti  informaciniai lipdukai. Lipdukus rasite Alytaus miesto savivaldybės priimamajame. 

Lipdukai nemokami ir tikrai labai svarbūs: kiekvienas užklijuotas lipdukas gali išgelbėti gyvybę.

Lipdukų kiekis ribotas, todėl jei jie visi išdalinti, galite patys  jų atsispausdinti (žr. maketą, jį galite gauti ir el. paštu, parašykite [email protected]). Taip pat maketą galite nežymiai koreguoti (pavyzdžiui, įdėti įmonės logotipą) ir, savarankiškai atsispausdinę, tęsti platinimą.

Komunikacijos skyriaus informacija 
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-30