BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Jaunimo parke ir Pirmojo Alytaus ežerėlyje pradėti geologiniai tyrimai

2024 02 14

Nors už lango dar žiema, Alytaus Jaunimo parke planuojamuose vandens telkiniuose ir Pirmojo Aytaus ežerėlyje pradėti vykdyti inžineriniai geologiniai tyrimai. Pasidomėti, kaip UAB „Geoinžinerija“ specialistams sekasi juos atlikti, į Pirmąjį Alytų nuvyko Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Rakaitis ir Miesto ūkio skyriaus specialistai.

Administracijos direktoriaus G. Rakaičio teigimu, atliekami geologiniai tyrimai padės įvertinti situaciją, ar gruntai tvenkinių įrengimui Jaunimo parke yra tinkami, nelaidūs vandeniui bei kodėl išsenka vanduo Pirmajame Alytuje esančiame ežerėlyje. 

Geologiniai lauko tyrimai bus baigti šiandien, o gavus specialistų išvadas, sprendžiama, kokių veiksmų imtis toliau – kaip tvarkyti minėtas teritorijas. 
Jaunimo parke, kur jau šiemet planuojama įrengti du vandens telkinius, pradėti paruošiamieji darbai  – pjaunami menkaverčiai medžiai ir krūmai.

Kol Jaunimo parke dirba sunkioji technika, prašome gyventojų laikytis saugaus atstumo. 

Nupjovus medžius ir krūmus, Jaunimo parko teritorija bus sutvarkyta.

Komunikacijos skyriaus informacija 
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-14