Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus miesto mokinių taryba

Alytaus miesto savivaldybės mokinių taryba (AMSMT) buvo įkurta 1998 m. gruodžio 6 d. ir nuo to laiko vienija Alytaus miesto moksleivius bei yra neatsiejamas jaunimo gyvenimo organas. 
AMSMT yra Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) padalinys. LMS vienija 38 miestų moksleivius bei yra vienintelė ir pagrindinė organizacija Lietuvoje atstovaujanti moksleivių balsą.
Asociacija yra pagrindinė ir vienintelė jaunimo politikos formuotoja moksleivių tarpe Alytaus miesto regione ir vienintelė organizacija atstovaujanti Alytaus moksleivius regioniniu ir nacionaliniu mastu. Tai savanoriška, nepolitinė, pelno nesiekianti organizacija, kuri šiuo metu vienija 12 miesto mokinių savivaldų, siekianti įtraukti miesto moksleivius į kūrybiškas, intelektualias, pilietiškas veiklas bei vykdo žalingų įpročių, nusikalstamumo prevenciją, skatina kūrybinę veiklą, saviraišką ir savirealizaciją.

Šiuo metu AMSMT veda į priekį pirmininkė Karolina Kucavičiūtė, kurią miesto moksleiviai kaip savo lyderę išrinko 2020 metų rugsėjį. Organizacijos veiklas ir renginius įgyvendinti organizacijos vadovei padeda jos komanda, kuri išbando save įvairiose srityse, tokiose kaip: renginių organizavimas, jaunimo politika, ryšiai su visuomene, rinkodara bei marketingas ir „SLURŠ“ programos įgyvendinimas. Šias sritis koordinuoja moksleiviai aktyvistai Martynas Astikas, Benediktas Vjužaninas, Eisvydė Baliukonytė, Adrija Daugėlaitė ir Gabija Češkevičiūtė.

Miesto mokinių tarybos vadovė kiekvieną mėnesį šaukia miesto mokyklų mokinių savivaldų vadovus į „Vadovų klubą“. Posėdžio metu moksleiviai aptaria regioninius klausimus, aktualias problemas, pasidalina naujausia ir aktualiausia informacija bei diskutuoja įvairiais nacionaliniais klausimais.  

„Vadovų klubų“ organizavimas yra vienas iš kokybiškiausių metodų siekiant suaktyvinti moksleivių įsitraukimą į jaunimo politiką ir mokinių savivaldų bendradarbiavimą.

2020-10-02 AMSMT Išvažiuojamasis (3).jpg
ale tipo cool su liamu ir dviejais nezinomaisiais.jpg
2020-10-23 I MS pirmininkų mokymai (3).jpg
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-01