BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus miesto mokinių taryba

Alytaus miesto savivaldybės mokinių taryba (AMSMT) buvo įkurta 1998 m. gruodžio 6 d. ir nuo to laiko vienija Alytaus miesto ir rajono moksleivius bei yra neatsiejamas jaunimo gyvenimo organas. 

AMSMT yra Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) padalinys. LMS vienija 37 miestų moksleivius bei yra vienintelė ir pagrindinė organizacija Lietuvoje atstovaujanti moksleivių balsą.

Asociacija yra pagrindinė ir vienintelė jaunimo politikos formuotoja moksleivių tarpe Alytaus miesto regione ir vienintelė organizacija atstovaujanti Alytaus moksleivius regioniniu ir nacionaliniu mastu. Tai savanoriška, nepolitinė, pelno nesiekianti organizacija, kuri šiuo metu vienija 13 Alytaus miesto bei 5 Alytaus rajono mokyklų mokinių savivaldas. AMSMT siekia įtraukti miesto moksleivius į kūrybiškas, intelektualias, pilietiškas veiklas bei vykdo žalingų įpročių, nusikalstamumo prevenciją, skatina kūrybinę veiklą, saviraišką ir savirealizaciją.

Šiuo metu AMSMT į priekį veda pirmininkė Lėja Petkevičiūtė, kurią miesto moksleiviai kaip savo lyderę išrinko 2022 metų spalį. Organizacijos veiklas ir renginius įgyvendinti organizacijos vadovei padeda jos komanda, kuri išbando save įvairiose srityse, tokiose kaip: renginių organizavimas, jaunimo politika, ryšiai su visuomene, rinkodara bei marketingas ir „Laikas jausti“ programos įgyvendinimas. Šias sritis koordinuoja moksleiviai aktyvistai: Simas Savukynas, Luka Mizaraitė, Gabrielė Balionytė, Emilija Mikavičiūtė, Austėja Norvainytė.

Miesto mokinių tarybos vadovė kiekvieną mėnesį šaukia miesto ir rajono mokyklų mokinių savivaldų vadovus į „Vadovų klubą“. Posėdžio metu moksleiviai aptaria regioninius klausimus, aktualias problemas, pasidalina naujausia ir aktualiausia informacija bei diskutuoja įvairiais nacionaliniais klausimais. „Vadovų klubų“ organizavimas yra vienas iš kokybiškiausių metodų siekiant suaktyvinti moksleivių įsitraukimą į jaunimo politiką ir mokinių savivaldų bendradarbiavimą.

Geriausiai mokiniams žinomi renginiai, organizuojami Alytaus miesto savivaldybės mokinių tarybos: ,,Mokinių savivaldų konferencija”, ,,Copy&Paste”.
 

Foto1.JPG
Foto2.jpg
Foto3.JPG
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-01