BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Programa „Tvarkau Alytų“

Apie problemas kviečiama pranešti per svetainę „Tvarkau Alytų“. Ši programa sukurta siekiant suteikti galimybę gyventojams bet kuriuo paros metu operatyviai informuoti savivaldybės darbuotojus apie mieste pastebėtas problemas.

Alytaus miesto savivaldybė dirba tam, kad kurtų visiems patogų šeimos miestą, ypatingą dėmesį skirdama tvarkingai aplinkai, įrengdama ir prižiūrėdama viešąsias erdves. Visgi kuriant visų mūsų gerovę svarbu ir aktyvus gyventojų įsitraukimas. Programa „Tvarkau Alytų“ ir sudaro sąlygas sklandžiam abipusiam bendradarbiavimui: gyventojai gali pranešti apie pastebėtas aktualias problemas, jos nukreipiamos į atitinkamą savivaldybės skyrių ir darbuotojams tai padeda kryptingai imtis veiksmų.

Per programą „Tvarkau Alytų“ alytiškiai bei miesto svečiai gali greitai ir paprastai pranešti savivaldybei apie mieste pastebėtas problemas ir gauti informaciją apie tai, kada ji bus išspręsta. Tam tereikia svetainėje tvarkaumiesta.lt pasirinkti skiltį „Tvarkau Alytų“ ir išsiųsti žinutę savivaldybei.

  • Registruoti vartotojai skiltyje „Mano pranešimai“ gali peržiūrėti savo užregistruotas problemas ir pasitikrinti jų eigą
  • Skiltyje „Problemos žemėlapyje“ galima peržiūrėti kitų vartotojų užregistruotas problemas.
  • Skiltyje „Problemų sąrašas“ galima peržiūrėti visas užregistruotas problemas.

Pranešti apie savo pastebėtą problemą galima ir anonimiškai tinklalapyje tvarkaumiesta.lt pasirinkę skiltį „Tvarkau Alytų“.

Pagal programą „Tvarkau Alytų“ daugiausia pranešta apie gatvių priežiūros, tvarkymo problemas ir jos išspręstos. Kiti atlikti darbai susiję su gatvių apšvietimu, aplinkos tvarkymu, viešuoju transportu, stovėjimo aikštelių ir statinių priežiūra, gyvūnų laikymo pažeidimais, eismo organizavimu, tvarkymo ir švaros taisyklėmis, dviračių takų problemomis ir t. t.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-17