Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pamoka mokytojams

2012 01 18

Spalio 4 d. minėdami Mokytojų dieną, per penktąją pamoką mes, gimnazijos mokiniai, suorganizavome pamoką mokytojams. Pamokos tema „Urbanistinė, modernioji Z kartos kultūra", o jos metu aš ir mano „kolega" Irmantas Dumbliauskas (II d) bandėme mokytojus supažindinti su jaunimo veiklos tendencijomis. Pamoką stengėmės vesti taip, kaip jas mums veda patys mokytojai:  vartojome jų frazes, judesius, juokelius. Tačiau mokytojai taip pat buvo pasiruošę. Į mūsų „mokytojavimą" jie atsakė veiksmais, kuriuos dažniausiai mėgstame mes – mokiniai.
Šiaip ne taip išklausę mūsų pristatymo, jie patys turėjo galimybę praktiškai susipažinti su jaunimo kultūra, turėjo progą atlikti užduotis, kurios buvo parengtos iš mūsų kasdienio gyvenimo. Iššifruoti jaunuolių susirašinėjimą, sukurti „meme'ą" – tai tik kelios užduotys, kurių rezultatus galima rasti gimnazijos feisbuke.
Iš tiesų buvo smagu stebėti juos dirbančius ir besimėgaujančius tai, ką daro. Mokytojai nuoširdžiai stengėsi suprasti ir atlikti užduotis. Man tai nepakartojama patirtis, kuri vis dar kelia šypseną tiek mano, tiek „mano mokinių" veiduose. 

Edita  Kazlauskaitė, Putinų gimnazijos I a kl. mokinė

Eglės Juodžiukynienės nuotr.

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24