Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Taiko būgnų muzikantų iš Japonijos viešnagė Jotvingių gimnazijoje

2019 11 11

Jau trečius metus Alytaus Jotvingių gimnazija puoselėja Japonijos ir Lietuvos – Hiracukos ir Alytaus miestų – bendradarbiavimo ryšius. 2019-11-11 Taiko būgnų grupės muzikantai kartu su ponu Taishi Takanashi lankėsi gimnazijoje, kur susitiko su mokiniais, besidominčiais japonų kalba ir kultūra, apžiūrėjo japonų literatūros biblioteką. Svečiai išgirdo apie gimnazijos Orientalistikos klubo veiklą ir kasdienį mokyklinį gyvenimą, dalyvavo bendruomenės renginyje, skirtame Europos sveikos mitybos dienai: ragavo namuose keptų pyragų ir lietuviškos ramunėlių arbatos, vaišinosi šviežiomis sodo gėrybėmis, dalyvavo konkurse „Atpažink sėklas". Nuoširdus susitikimas paliko šiltus įspūdžius abiems pusėms. Jotvingių gimnazija perdavė linkėjimus Hiracukos Tsuchisawos mokyklai, su kuria bendrauja jau dvejus metus, o gruodžio mėnesį planuoja antrąją SKYPE videokonferenciją, skirtą mokiniams pasidalinti mokyklinio ir jaunimo gyvenimo aktualijomis.

Susitikimą vainikavo išvyka ant Baltosios rožės tilto! Japoniškai „tiltas" – „hashi", o tiltai visuomet sujungia du krantus!

Renata Romanovienė, Alytaus Jotvingių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24