Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Stotelėse jau veikia 9 elektroninės švieslentės

2019 07 02

Šį antradienį dalyje Alytaus miesto viešojo transporto stotelių buvo įjungtos 9 elektroninės švieslentės. Jos informuos keleivius apie autobusų atvykimą realiu laiku.

„Šiandien Alytus žengė dar vieną žingsnį modernesnio viešojo transporto link. Smagu matyti žmones, susidomėjusius, žiūrinčius laiką. Patogu, nes matai, kada atvažiuos autobusas. Manau ši naujovė ir pačiam miestui suteiks modernumo ir šiuolaikiškumo",– pasakojo „Kautros" marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Įrengtose švieslentėse pateikiama informacija apie autobusų vykimą realiu laiku, jose taip pat rodomas laikas.

„Kaip mes sakome, miestas pradeda bendrauti su gyventojais. Visa informacija pateikiama realiu laiku. Keleiviai mato, ar autobusas atvažiuoja laiku, gal šiek tiek vėluoja. Keleiviai valdo situaciją ir gali ramiai laukti transporto, planuoti savo laiką",– minėjo M. Sakalauskas.

Jos veikia septyniose stotelėse: „Sodra" (į abi puses), Volungė, Poliklinika (į abi puses), Kalniškės g., Pirmojo Alytaus aikštė.

Švieslentes pagal konkurso sąlygas įdiegė UAB „Kautra" kartu su partneriais.

UAB „Kautra" informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24