Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Spalio 21 d. Alytaus miesto mokyklose vyks tik neformaliojo švietimo pamokos

2013 01 03

Įvertindama prognozuojamą vėjo krypties pasikeitimą, Alytaus miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija šį rytą nusprendė švietimo įstaigose koreguoti ugdymo procesą. Šiandien bendrojo ugdymo mokyklose, Alytaus profesinio rengimo centre ir Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filiale vyks tik neformaliojo švietimo pamokos, todėl tėvai turi galimybę pasirinkti – leisti vaikus į mokyklą ar ne. Lopšeliuose -darželiuose ir mokyklose -darželiuose, Alytaus muzikos mokykloje, Alytaus dailės mokykloje ir Alytaus jaunimo centre ugdymo procesas bus vykdomas, tačiau tėvams suteikiama teisė pasirinkti – leisti vaikus į įstaigas ar ne. Už vaikų nelankytą dieną mokėti nereikės.

Ekstremalių situacijų komisija nusprendė spalio 21 d. uždrausti prekybą lauke bet kokiais maisto produktais. 
Komisija palieka sprendimą šiandien iki 17 val. uždrausti dirbti Pramonės rajone esančioms įmonėms, tačiau minėtame rajone esančioms transporto priemonėms bus leidžiama  patekti ir išvykti  į/iš Pramonės rajoną per Artojų gatvę.
Primename Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas, kurios padės gyventojams išvengti ūmių ir lėtinių sveikatos sutrikimų:
1. Tiems, kurie jaučia tiesioginį stiprų poveikį ar diskomfortą, evakuotis į priešvėjinę gaisrui vietą. Ypač rekomenduojama pasišalinti iš gaisro dūmų paveiktų teritorijų besilaukiančioms, maitinančioms motinoms kartu su kūdikiais.
2. Visiems būti gerai izoliuotose uždarose patalpose, užsidarius langus.
3. Jei patalpose yra mechaninė oro vėdinimo sistema, kondicionavimas ar rekuperacija, išjungti šių sistemų įrenginius.
4. Nevartoti maistui lauke augančių vaisių, daržovių, javų.
5. Visus lauke esančius daiktus, su kuriais kontaktuojama (lauko baldus, automobilius ir pan.) gerai nuplauti.
6.  Apsaugoti nuo taršos vandens šaltinius: sandariai uždengti šulinius ir nenaudoti jų vandens maistui.


Komunikacijos skyriaus informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24