Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Socialinių paslaugų centro lankytojai ir jų keturkojai draugai

2013 01 03

Pasaulis kasmet spalio mėnesio 4-ąją dieną pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Ją švenčiamos šv. Pranciškaus varduvės. Krikščionys laiko šv. Pranciškų gyvūnų globėju, Pasaulinės gyvūnų dienos tikslas – pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas bei jų ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui džiaugsmo ir prasmės. Lietuvoje Pasaulinė gyvūnų diena pradėta minėti nuo 2000 metų.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro neįgaliųjų dienos centro lankytojai,  artėjant Pasaulinei gyvūnų dienai, su dovanomis apsilankė asociacijoje „Keturkojo viltis", jos misija – suteikti viltį ją praradusiems, nuskriaustiems ir į bėdą papuolusiems gyvūnams. Norėjome ir mes nors kiek prisidėti prie šios gražios veiklos ir kartu pamąstyti apie gyvūnijos apsaugą, gyvūnų teises ir priežiūrą mūsų mieste.


VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24