Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Rožinio trečiadienio pasiūlymai sušildys širdį

2019 12 03

Nuostabus kalėdinis laukimas ir ROŽINIO trečiadienio pasiūlymai sušildys širdį.  Besibaigiant metams, verta suplanuoti gražias akimirkas sau ir savo mylimiems žmonėms, bičiuliams, draugams.

Tad gruodžio 4 d. paskutinis šių metų ROŽINIS TREČIADIENIS siūlo pamatyti ir sutaupyti: 

Gruodžio 5 d. 18.00 val. komedija SILVIJA ARBA MEILĖS TRIKAMPIS... KITAIP. Rež. A. Lebeliūnas. Kaina su nuolaida – 10 €.

Gruodžio 6 d. 18.00 val. Alytaus miesto teatro spektaklis BARBORA RADVILAITĖ. Rež. A. Kinderis. Spektaklis rodomas paskutinį kartą. Kaina su nuolaida – 3 €.

Gruodžio 13 d. 18.00 val. Alytaus miesto teatro spektaklis FREELANCERIAI pagal Ion Sapdaru. Rež. A. Dilytė. Kaina su nuolaida – 3 €.

Gruodžio 26 d.  11 val. ir 13 val. PREMJERA. Alytaus miesto teatro spektaklis vaikams KUPRIUKAS MUZIKANTAS pagal A. Liobytės pjesę. Rež. J. Gaižauskas. Kaina su nuolaida – 2 €

Gruodžio 27 d. 19 val. teatralizuota koncertinė programa NAKTIS TEATRE. Rež. A. Kaniava. Nuolaida bilietams – 20 %. Bilietų  kiekis ribotas.

Rožinio trečiadienio nuolaida galio perkant bilietus teatro kasoje.

                                                                                                                                                „Vedu tave su meile. Teatras"

Alytaus miesto teatro informacija

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24