Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


River Cleanup: Neris ir Nemunas

2019 09 13

River Cleanup projektas gimė Belgijoje, šiemet prie jo jungiasi jau 15 Europos šalių, tarp jų ir Lietuva. Tai upių švarinimo iniciatyva, kviečianti visus jungtis bendram tikslui – švarinti pagrindines Lietuvos upes ir skleisti sąmoningumą apie atliekų problematiką. Renginys vyks rugsėjo 21d., Pasaulinės tvarkymosi dienos („World Cleanup Day") metu. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas upių pakrančių tvarkymui, tačiau, priklausomai nuo galimybių, galima tvarkyti ir pačias upes.

Šiuo metu registruotos tvarkymosi vietos tėra Vilniuje ir Kaune, tačiau, norėdami apimti didesnį Neries ir Nemuno tvarkymo mastą, kviečiame prisijungti ir tvarkymą organizuoti ir kitus miestus, tarp jų ir Alytų ir jo bendruomenę.

Naujas tvarkymosi vietas Alytuje ar jo apylinkėse galima registruoti projekto svetainėje www.river-cleanup.org/lt. Bendruomenei išsirinkus konkretų valymosi tašką, valymą galima organizuoti kaip viešą savanorišką renginį arba registruotis atskirai. Mes galėtume parūpinti visas ar dalį reikalingų tvarkymuisi priemonių.

Plačiau: https://www.facebook.com/events/383782858945703/

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24