Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiame teikti kandidatus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės apdovanojimams

2019 11 14

Kaip ir kievienais metais Gabrielės Petkevičaitės-Bitės medalio „Tarnaukite Lietuvai" vertinimo komisija kviečia įstaigas, organizacijas, institucijas ir kitus juridinius amenis teikti kandidatūras „Tarnaukite Lietuvai" medaliui gauti. Kandidatus  šiam apdovanojimui galima siūlyti iki 2019 m. gruodžio 15 dienos, o apdovanojimai vyks 2020 m. kovo 30 dieną, Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimimo dieną, iškilmingame renginyje Panevėžyje.

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės „Tarnaukite Lietuvai" medalis skiriamas už visuomeninę veiklą fiziniams ir juridiniams asmenims: Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams, piliečių bendruomenėms, asociacijoms ir kitiems asmenims. Nominacija yra Lietuvos Respublikos paskatinimas už parlamentizmo tradicijų puoselėjimą, pilietiškumo ir demokratijos skatinimą, filantropinę veiklą, savanorystės  kultūros sklaidą Lietuvoje, visuomeniškai aktualią publicistiką, ugdančią tautiškumą ir dvasines vertybes. Komisija atrinks ne daugiau kaip 4 kandidatus pagal kiekvieną iš šios veiklos rūšių, o vienam asmeniui apdovanojimas skiriamas tik vieną kartą.

Siūlant kandidatus komisijai būtina pateikti šiuos dokumentus: užpildytą kandidato apdovanoti medaliu anketą, kandidato gyvenimo aprašymą: išsamų veiklos, už kurią siūloma apdovanoti kandidatą, aprašą, ne mažiau kaip dvi rekomendacijas dėl kandidato, papildomą informaciją, pagrindžiančią siūlomo asmens kandidatūrą.

Kandidatūras šiam apdovanojimui ir visus dokumentus apie kandidatus siųsti adresu: Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai" kandidatų vertinimo komisija, Gedimino pr. 53. LT- 01109 Vilnius, Lietuvos Respublika, el. paštu priim@lrs.lt arba faksu (8 5) 239 6289.

 Komunikacijos skyriaus informacija

Anketa

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24