Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kokybiškas bendradarbiavimas - sėkmingo darbo garantas

2020 01 22

Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos iniciatyva 2020 m. sausio 21 d. vyko susitikimas - diskusija apie Alytaus miesto socialinių paslaugų centro, VTAS ir Alytaus miesto Pedagoginės psichologinės tarnybos psichologų bendradarbiavimo gerinimą, kuriame dalyvavo suinteresuotų institucijų atstovai bei Alytaus miesto savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Rima Mockevičienė.

Susitikimo metu aptarėme nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigaliojusio Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo ir su juo susijusių įstatymų pakeitimų įgyvendinimą. Šiais pakeitimais siekiama efektyviau ginti vaikų teises, nepaneigiant kiekvieno vaiko prigimtinės teisės augti biologinėje šeimoje. Vaiko paėmimas iš tėvų bus įmanomas tik tuomet, jeigu nustačius vaiko apsaugos poreikį ir pritaikius laikinąją priežiūrą bei suteikus pagalbą, situacija nesikeis arba blogės, o tėvai nenorės keisti savo elgesio. Siekiama suteikti efektyvesnę ir operatyvią pagalbą šeimoms, o įvairios tarnybos galės susitelkti reaguojant į atskirus atvejus bei sprendžiant konfliktines situacijas. 

Diskutuota apie  dalyvavimą bendrose veiklose, pasikeitimą informacija, reikalinga teikiant pagalbą vaikui, šeimai. Sutarėme, kad bendri susitarimai, jų paisymas, geranoriškumas bus kelias sėkmingo rezultato link.

Alytaus pedagoginė psichologinės tarnybos informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24