Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dalyvauta Šiaurės šalių vaikų forume

2020 01 22

Alytaus miesto savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė) ir Alytaus miesto koordinatorė UNICEF  vaikams draugiškų miestų projekte Rima Mockevičienė 2020 m. sausio 16 – 17 d. dalyvavo Kopenhagoje (Danijoje) vykusiame Šiaurės šalių vaikų forume.

Šio forumo metu buvo surengtas pirmasis UNICEF vaikams draugiškų miestų projekto mokomasis susitikimas. Jo metu Danijos, Suomijos, Islandijos, Švedijos, Norvegijos, Farerų salų atstovai dalijosi patirtimi, kaip išgirsti vaikų nuomonę, įtraukti juos į šalims svarbių sprendimų priėmimą. Forume taip pat dalyvavo UNICEF vaikams draugiškų miestų projekto dalyviai iš Vilniaus ir Kauno miestų. Vizitą finansavo Šiaurės ministrų Tarybos biuras Lietuvoje.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė

R. Mockevičienė

                                                         

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24