Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Bus perdažoma daugiau nei 40 suoliukų

2013 01 03

Netrukus prasidės Senamiesčio skvere, Laisvės Angelo aikštėje, Pulko, Ugniagesių gatvėse  ir Vilniaus gatvės autobusų stotelėse esančių suoliukų medinių konstrukcijų dažymo ir remonto darbai. Vykdant minėtus darbus, medinės suoliukų konstrukcijos bus išmontuotos, o juos atlikus –  sumontuotos atgal.
Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vyriausiosios specialistės Eglės Kupčinskienės, išmontavus ir išvežus  suoliukų medines konstrukcijas, tos gatvės, aikštės ar skvero  vietos, kuriose jie stovėjo laikinai bus  aptvertos  įspėjamąja juosta.
Suoliukų dažymo darbus planuojama atlikti etapais. Pavyzdžiui, nudažius ir sumontavus suoliukus skvere,  suoliukų dažymo darbai bus atliekami minėtose gatvėse ar Laisvės Angelo aikštėje.
Prieš dažant estetinį vaizdą praradusius suoliukus, nuo jų  bus pašalinti senieji dažai. Medinės konstrukcijos  bus nugruntuoti, o pakartotinai nušlifuotas paviršius du kartus nudažytas.
Iš viso planuojama perdažyti 47  Senamiesčio skvere, Laisvės Angelo aikštėje, Pulko, Ugniagesių gatvėse  ir Vilniaus gatvės autobusų stotelėse esančius suoliukus.
Suoliukų remonto ir dažymo darbus atliks  UAB „Linerda". 

Komunikacijos skyriaus informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24