Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytiškių triumfas Alytaus miesto pirmenybėse

2019 07 04

Šį sekmadienį kepinant jau įprastam lietuviškam daugiau nei 30 laipsnių karščiui Alytaus aerodrome rinkosi lankininkai iš visos Lietuvos į Alytaus miesto pirmenybes. Iš viso varžybose dalyvavo 49 lankininkai iš dešimties šalies klubų ir vienas užsienio svečias.
  Varžybos šįkart pasižymėjo dideliu karščiu, stipriu vėju ir, kas smagiausia alytiškiams – vietinių iškovota medalių gausa. Varžybose dalyvavusių 14 Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas" atstovų iškovojo net 16 medalių – 9 medalius individualiose varžybose, 7 – komandinėse.
Aukso medalius iškovojo ir savo grupėse nugalėtojais tapo:
Paulina Ramanauskaitė – Olimpinių lankų moterų grupė;
Ema Nickutė – paprastųjų lankų jaunių grupė;
Aistė Jakubauskaitė, Ema Nickutė, Rugilė Tamulynaitė – paprastųjų lankų jaunių komanda.
Šios varžybos buvo ir trečiasis – paskutinysis atrankos etapas į Pasaulio jaunių ir jaunimo šaudymo iš lanko čempionatą Ispanijoje. Dalyvių rezultatai jau aiškūs, belieka sulaukti Lietuvos lankininkų federacijos galutinio sprendimo, kas bus tas jaunimas, dalyvausiantis šiame čempionate. Tikimasi, kad nemaža dalis rinktinės bus iš Alytaus.
Po šių varžybų kalbinta, šįkart jau varžybų organizatorė, o ne dalyvė, Inga Timinskienė, tik ką grįžusi po Europos žaidynių dalijosi savo įspūdžiais, džiaugėsi, kad šaudymas iš lanko Lietuvoje ir kartu Alytuje nuolatos auga ir stiprėja – kiekvienais metais vis daugėja tarptautinių aukščiausio lygio varžybų dalyvių bei kyla jų rezultatai. Paklausta, kas gali užsiimti šiuo sportu, Inga atsakė paprastai – bet kas, susisiekit su mumis, ateikit, pabandykit ir įsitikinsite.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24